Reality Právo Právo Reality
Vložiť inzerát zdarma Odmena 200 € Odkup bytov
title

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, v blízkosti námestia

Brezno - Brezno - Hradby
Číslo ponuky: 1753
69 900,- €
Tel. kontakt: 0948 10 48 10
E-mail: info@primareality.sk
Vlastníctvo: osobné
Výmera obytnej plochy:64 m2
Detailný popis:
Vo výbornej lokalite ponúkame na predaj dobre dispozične riešený 2-izbový byt s balkónom

LOKALITA
Byt sa nachádza na ul. Hradby. Veľkou výhodou je rýchla dostupnosť do centra mesta. Samotná lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť s parkovaním pred bytovým domom.

BYTOVÝ DOM a BYT
Ide o 8 poschodový bytový dom, tzv. zvolenský typ, postavený v roku 1981, oprava strechy v r. 2006, zateplený v roku 2007 s tým, že úver na zateplenie aj opravu strechy je už vyplatený, momentálne prebieha rekonštrukcia balkónov. Samotný byt sa nachádza na 2.poschodí v bytovom dome s výťahom, orientácia okien je na slnečné strany – východnú a západnú, ide o nielen tichý byt ale aj slnečný a teplý. Celková výmera bytu s pivnicou je 64,30 m2 plus balkón cca 3m2. Svojou dispozíciou je byt veľmi praktický, má samostatnú toaletu a kúpeľňu, z obývacej miestnosti výstupy do kuchyne, predsiene aj spálne. Mesačné preddavkové platby správcovi sú vo výške 100,-€.

Pozostáva : vstupná obdĺžniková predsieň so vstupmi do obývacej izby, kuchyne, toalety, kuchyňa, kúpeľňa a dve priestranné izby, z jednej je výstup na balkón.

STAV BYTU
Byt je v vo veľmi zachovalom stave okrem eurookien, ponúka novému majiteľovi prerobiť či zmeniť dispozíciu podľa svojich predstáv. Pri uvedenej výmere je možné prerobiť aj na 3-izbový byt.

CENA :
Cena bytu je 79.600,-€
V cene je zahrnuté vyhotovenie zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (rezervačná zmluva, kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľnosti), odovzdanie nehnuteľnosti, prepisy energií atď.... kompletný právny servis.

Kontaktujte nás na tel. čísle 0948 10 48 10 (ak nedvíham alebo sa nedá dovolať, poprosím sms)

Zaujala Vás ponuka č. 1753?

Meno:
Tel.:
E-mail:
  Kontrolný reťazec
Kontrolný kód:
« Späť na zoznam ponúk
  • PRIMA realitná a právna kancelária
  • PRIMA realitná a právna kancelária
  • PRIMA realitná a právna kancelária
  • PRIMA realitná a právna kancelária
  • PRIMA realitná a právna kancelária
  • PRIMA realitná a právna kancelária