Reality Právo Právo Reality
Vložiť inzerát zdarma Odmena 200 € Odkup bytov
title

VEĽKÝ RODINNÝ DOM V KRÁSNOM PROSTREDÍ

Banská Bystrica - Poniky
Číslo ponuky: 1712
220 000,- €
Tel. kontakt: 0948 10 48 10
E-mail: info@primareality.sk
Vlastníctvo: osobné
Počet miestností:8
Výmera obytnej plochy:390 m2
Výmera pozemku:650 m2
Detailný popis:

Na predaj aj viacgeneračný dom obklopený krásnou prírodou v obci Poniky. Rodinný dom je trojpodlažný, pozostávajúci z prízemia, kde sa nachádza predsieň, chodba WC, veľká kuchyňa, obývacia miestnosť, komora, technická miestnosť s 100l bojlerom Dražice a kotlom na pevné palivo aj pelety. Na 1.poschodí je obývacia izba, detská izba, spálňa, pracovňa, schodiskový priestor, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, na 2.poschodí v podkroví sú dve izby, stará kuchyňa, kúpeľňa s WC.

Materiál použitý na stavbu : prízemie - skala, poschodia - tehly. Postavený v roku 2000 okrem prízemia kde je kuchyňa s obývačkou ( tie boli ešte cca 30 rokov dozadu). Z von je brizolit, okná plastové, elektrika v medi, podlahy- plávajúce, drevené pôvodné, nové radiátory, kúrenie je ústredné na pevné palivo alebo pelety, ohrev teplej vody cez bojler, vodovod napojený na vodárne, elektrika aj 220 aj 380, plyn nie je zavedený, kanalizácia riešené septikom, internet je cez miestneho poskytovateľa Webra a TV cez satelit DIGI.

Výmera každého poschodia je 130 m2. Celková výmera pozemku je 650 m2. Pozemok je v prevažnej miere v rovine, oplotený, parkovanie pred domom. Dom je bez tiarch, predajom voľný.

Kontakt :  0948 10 48 10

Zaujala Vás ponuka č. 1712?

Meno:
Tel.:
E-mail:
  Kontrolný reťazec
Kontrolný kód:
« Späť na zoznam ponúk
  • PRIMA realitná a právna kancelária
  • PRIMA realitná a právna kancelária
  • PRIMA realitná a právna kancelária
  • PRIMA realitná a právna kancelária
  • PRIMA realitná a právna kancelária
  • PRIMA realitná a právna kancelária